Menu nl

Over ons

 

 

Wie zijn wij?

 

Dirk Derudder: Kantoordirecteur verzekeringen – dirk.derudder@portima.be

Iris Derudder: Kantoordirecteur bank – iris.derudder@fintro.be

Ann Derudder: Beheer productie en verzekeringen – ann.derudder@portima.be

Brenda Van Poecke: Beheer schadedossiers – brenda.vanpoecke@portima.be

Vanessa Bert: Productie en opvolging verzekeringen – vanessa.bert@portima.be

Geert Opdecam: Bankbediende – geert.opdecam@fintro.be

Hoe het allemaal begon…

De geschiedenis van een familiebedrijf.

1969: Vader Albert Derudder en moeder Mia Van Damme beginnen zelfstandig een kantoor thuis in de Sierheesterlaan te Mariakerke.

1977: Wat als iets kleins begon, bloeide uit tot een groot kantoor. De zaak verhuist naar de huidige locatie in de
Verlorensteenstraat te Mariakerke.  Brenda en Carina vervoegen Albert op de werkvloer.

1985: Dochter Ann vervoegt de zaak. Al van kleins af aan leerde ze de kneepjes van het vak van haar vader. Zij neemt vooral verzekeringen op haar.

1993: Ook dochter Iris komt de zaak versterken. Zij zal voortaan de bank voor haar rekening nemen.

1998: Zoon Dirk komt er ook bij. Na zijn studies rechten, gaat hij als jurist aan de slag in het kantoor.

2002: De bureau krijgt een nieuw jasje en de opening vindt plaats.

2003: Na het overlijden van Mevr. en Dhr. Albert Derudder, zetten Iris en Dirk de zaak verder met Carina, Brenda en Ann.

2016: Kleindochter van Albert, Sophie, helpt tijdelijk als bediende in de bank.

2017: Vanessa versterkt ons team van verzekeringen.

2018: Geert versterkt ons team van de bank.